HAKKIMIZDA

Şimşek Kardeşler İş Makinaları San. Tic. Ltd. Şti.

1998 yılında Şimşek Makine  adı altında Ramazan, Rıfat ve Mürsel ŞİMŞEK kardeşler olarak iş makinaları özel servisi, bakım, onarım işlerine başlamıştır. 

Gelişen zaman içerisinde yenilikçi anlayışları ile 2005 yılında kurdukları Şimşek Kardeşler adı altında Sanko Makina Pazarlama ve Ticaret A.Ş.’nin bölge bayiliğini alarak Doosan marka iş makinalarının yedek parça, servis, bakım ve onarım hizmetlerine yetkili servis olarak devam etmiştir. Ayrıca firma faaliyetleri arasına ikinci el alım,  satım ve kiralama işlerini de eklemiştir.

2014 yılı içerisinde Şimşek Kardeşler  çalışma grupları arasına Doosan marka forklift yükleme ve istif makinalarının yetkili servisliğini de katmıştır.

1 ocak 2016 tarihinde Sanko A.Ş. ‘nin  Doosan iş makinası Türkiye distribütörlüğünü bırakması ile birlikte Doosan distribütörlüğünü  Maats İnşaat Makinaları Tic. Ltd. Şti. üstlenmiştir. Bu tarihten itibaren Şimşek Kardeşler de Maats Ltd. Şti. bünyesinde yetkili servislik görevine ara vermeden devam etmiştir.

Şimşek kardeşler çalışma faaliyetleri devam ederken 2021 yılının Ocak ayı itibarı ile İç Anadolu Bölgesi Doosan marka iş makinalarının tek yetkili satış bayiliğini almıştır.     


Online Kataloğumuzu Görüntülemek İçin Lütfen Tıklayın...